Новини

Samsung Galaxy Note10 vs iPhone XS: в кого краща камера?

Нові Galaxy Note10 і Galaxy Note10 +  надійдуть в продаж тільки до кінця серпня, але в мережі вже з’явилося порівняння камер нового флагмана Samsung і його головного конкурента – iPhone XS. Між пристроями майже рік різниці, але на сьогоднішній день це актуальні флагмани обох компаній. 

Samsung Galaxy Note10 отримав потрійну камеру з основним модулем на 12 Мп із змінною діафрагмою (f / 1.5 – f / 2.4), ще одним на 12 Мп з телеоб’єктивом для дворазового оптичного зуму і третім з розширенням 16 Мп і надширококутним об’єктивом. В iPhone XS, нагадаємо, використовується дві камери: основна 12-мегапіксельна (f / 1.8) та додаткова з таким же розширенням для зйомки з дворазовим оптичним зумом.

Ширококутова камера Galaxy Note10
Ширококутна камера Galaxy Note10
Звичайна камера Galaxy Note10
Звичайна камера Galaxy Note10
Теле камера Galaxy Note10
Теле камера Galaxy Note10
iPhone XS
iPhone XS

На першій парі знімків показана робота телеоб’єктивів. З незрозумілої причини на Galaxy Note10 фото вийшло не таким різким і з недостатньо насиченими кольорами. Журналісти PhoneArena відзначають, що подібне відбувається не завжди.

Galaxy Note10
Galaxy Note10
iPhone Xs
iPhone Xs

Головна камера Galaxy Note10 видала куди більш якісний кадр в порівнянні з iPhone XS. На знімку південнокорейського флагмана помітно вище деталізація і ширше динамічний діапазон.

Селфі на Galaxy Note10
Селфі на Galaxy Note10
Селфі на iPhone XS
Селфі на iPhone XS

По частині Селфі перемогла новинка від Samsung. Так, iPhone XS сфокусувався лише на обличчі, а кадр вийшов темним, з засвітлом і помітними шумами. На Galaxy Note10 фото більш світле і деталізоване. 

Варто відзначити, що в порівнянні брав участь передпродажний зразок Galaxy Note10. Для будь-яких висновків необхідно дочекатися початку офіційних продажів і фотографій в різних умовах зйомки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button