Розкрито спосіб обійти «чорний список» і додзвонитися до абонента

Треба прочитати

22,086Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Занесення кого-небудь в «чорний список» на телефоні не гарантує того, що він не зможе додзвонитися до абонента. Про це попередив доцент кафедри «Інформатики»  ЧНУ Юрій Покидко.


Він вказав, що у всіх операторів мобільного зв’язку є платна послуга «антивизначник номера», при якій дзвінок буде визначатися як невідомий, але пройде до адресата. Однак існує і безкоштовний спосіб обійти «чорний список», використовуючи штатні функції смартфона.

На Android-пристроях включити приховування номера можна в розширених налаштуваннях смартфона. При цьому, уточнив Покидко, не всі телефони на цій операційній системі показують цю опцію. На iPhone така функція доступна з версії iOS 7. Для цього в настройках потрібно вимкнути опцію «Показувати номер».

Експерт зазначив, що зараз більшість користувачів вже не відповідає на дзвінки зі прихованих номерів, побоюючись шахраїв. Він назвав таку поведінку «розумною» і попередив, що зловмисники технічно просунулися і тепер часто користуються підміною номерів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина різкого подорожчання інтернету в Україні

Інтернет в нашій країні може різко подорожчати, прогнозує Олександр Федієнко, глава комітету цифрової і смарт-інфраструктури Верховної Ради України. Якою...

Більше схожих статей