Скільки заробляють працівники Xiaomi, Samsung і Apple? Різниця вражає

Зараз на головній

Ми багато знаємо про продукцію компаній, що виробляють найкращі смартфони. Які екрани ставлять на пристрої, наскільки круті у них камери, що за фішки криються під корпусом чергового флагмана. Але мало хто цікавиться процесами, які залишаються за лаштунками. Дислокацією заводів компаній, особливостями їх корпоративного пристрою або зарплатами співробітників. І сьогодні ми розповімо, скільки заробляють співробітники Xiaomi, Samsung і Apple. Адже це дійсно цікаво.


Xiaomi

У себе на батьківщині – в Китаї – Xiaomi вважається однією з кращих компаній за рівнем зарплат співробітників і умов праці в цілому. Хтось навіть не соромиться називати Xiaomi китайською Apple.

Однак останнє, звичайно, – велике перебільшення. Якщо не за якістю продукції, то по зарплатах точно. Звичайні продавці в фірмових магазинах мають дохід в районі 4 тисяч юанів на місяць, це $600.

Xiaomi

Зарплати менеджерів Xiaomi куди пристойніше, вони отримують в середньому 14 тисяч юанів, що в перерахунку на гривні сьогодні – 60 тисяч в місяць. Рядові програмісти заробляють трохи більше – 15-17 тисяч юанів, це близько 72 тисяч гривень. Найдосвідченіші і ініціативні працівники, які виявляють максимум завзяття на цих посадах, можуть заробляти і до 21 тис. юанів, тобто близько 90 тис. гривень щомісячно.

За китайськими мірками це цілком пристойний рівень заробітної плати, ось тільки до Apple їм дуже і дуже далеко. Наскільки точно – розповімо трохи нижче.

Huawei

Продукція Huawei точно не гірше, ніж у Xiaomi, однак середня заробітна плата працівників цього китайського гіганта трохи нижче. Ймовірно, справа в тому, що у Huawei цих співробітників просто в кілька разів більше. І, як не дивно, менеджери там заробляють більше, ніж програмісти.

Доходи рядового менеджера лежать в районі 10 тисяч юанів або 42 тисяч гривень на місяць, тоді як програмісти задовольняються зарплатою в 7500 юанів або трохи менше 40 тисяч гривень. Для корпорації такого рівня в одній з провідних країн, прямо скажемо, не вражаюче.

Samsung

А ось корейці максимально намагаються походити на Apple в усьому, в тому числі за рівнем зарплат. Інформації з точними цифрами у вільному доступі дуже мало, але місцеві ЗМІ пишуть, що середня річна зарплата кваліфікованих працівників в Samsung Electronics перевищує 90 тис. Доларів. Це близько $ 7.5 тис. на місяць.

Корпорація піклується про свій статус на місцевому ринку праці, і щедро винагороджує працьовитих та ініціативних співробітників, виплачуючи їм великі суми. В іншому випадку це може негативно позначитися на її репутації. За рівнем середньої ЗП Samsung твердо займає перше місце в Південній Кореї.

Apple

Apple

Ось вже яким працівникам точно немає причин скаржитися на рівень своєї зарплати, так це працівникам Apple. У Каліфорнії «яблучні» програмісти і інженери заробляють від 120-та тисяч доларів на рік, а базовий оклад керівників корпорації перевищує $ 1 мільйон. Середня річна заробітна плата рядових співробітників Apple (за даними 2019 року) становить т 57 596 доларів, це стосується продавців в магазинах і працівників служби підтримки. Життя в Кремнієвій долині, звичайно, дешевим не назвеш, але китайцям з Xiaomi і тим більше Huawei до нечуваних заробітків співробітників Apple далеко.

Як ви бачите, зарплат людей з заводів, що виробляють смартфони і решту техніку тут немає – всі пристрої збираються в Китаї, Індії або в країнах Азії з дешевою робочою силою, де працівники ручної праці отримують копійки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей