Бізнес та акції

Через помилку в новій версії програми ПриватБанку клієнт втратив гроші

Обговорення
ПриватБанк

Нещодавно український банк «ПриватБанк» оновив свій додаток «Приват24», що призвело до проблем у деяких клієнтів установи. На сайті НБУ з’явилася скарга від користувача фінустанови, який двічі оплатив комунальні послуги через помилки в оновленому сервісі.


Причиною проблеми є робота експертів «ПриватБанку» над оновленням для сервісу «Приват24». Нова версія програми повинна була прибрати різні проблеми, помилки, що часом виникають, додати нові інструменти для підприємців і простих користувачів. Також розробники оновили інтерфейс програми, який став яскравішим і простішим для освоєння новим користувачам. Однак, зрозуміло, будь-які програмні оновлення потребують часу на налагодження, в ці моменти можуть виникати збої і помилки, допущені під час розробки.

Одна з таких помилок і трапилася з аккаунтом потерпілого користувача. Згідно його повідомлення, клієнт зробив оплату комунальних послуг, використовуючи нову версію «Приват24». Він додав платіж, але потім змінив в ньому місяць і дату, після чого з кошика відправив на виконання. В результаті система провела два платежі, вважаючи один до зміни дати, другий – після.

Представники «ПриватБанку» відразу ж відреагували на скаргу, попросивши постраждалого користувача передзвонити оператору компанії. Співробітник банку відзначив, що проблему можна швидко вирішити, вибачився за завдані незручності, а також зазначив, що за бажанням можна повернутися на стару версію програми, клікнувши на опції «Перейти до повної версії», перебуваючи в «Приват24». Він також зауважив, що співробітники фінансової установи завжди готові допомогти своїм клієнтам в будь-якій ситуації.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні з’явився рідкісний бюджетний електромобіль Renault City K-ZE

В минуле

Останню доступну версію PlayStation роздають безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво