Бізнес та акції

Xiaomi Mi 10 змусив впасти ціну Mi 9 до абсолютного мінімуму

Компанія Xiaomi представила смартфон Xiaomi Mi 9 в березні минулого року, він став справжнім хітом продажів. Однак на ринку вже з’явився Xiaomi Mi 10, так що зниження ціни на торішній флагман стало цілком очікуваним.

В даний момент синій Xiaomi Mi 9, який оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті, подешевшав до позначки 375 доларів, при цьому стартова ціна смартфона становила 569 доларів. Також покупцям пропонується фіолетова версія смартфона з таким же набором пам’яті.

Для бажаючих мати більше незалежної пам’яті для зберігання мультимедійного контенту передбачена версія, яка оснащена 8 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті, яка доступна за 415 доларів. До цього дана модель коштувала 609 доларів.

Нарешті прозора версія Xiaomi Mi 9 з 8 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті, яка до цього коштувала 619 доларів доларів, в даний момент подешевшала до 425 доларів.

Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 10 в даний момент знаходиться в дефіциті, дві партії смартфонів були розпродані за лічені хвилини. Xiaomi всіляко намагається налагодити продаж.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button