Бізнес та акції

Названі кращі виробники смартфонів

Обговорення
виробники смартфонів

На ринку смартфонів Samsung і Huawei зайняли лідируючі позиції. Про це повідомляє видання GizmoChina з посиланням на дослідження агентства Visual Captalist.


За даними за другий квартал 2020 року, частка Samsung і Huawei становить 20 відсотків. Зокрема, фахівці агентства помітили, що лідерство Huawei викликано популярністю на китайському ринку, де частка виробника становить 46 відсотків. На третьому місці опинилася Apple з часткою 14 відсотків. Одними з кращих виробників телефонів також назвали Xiaomi, Oppo, Vivo і Lenovo. Частка інших брендів становить 16 відсотків. Автори звіту помітили, що китайські бренди займають більше 50 відсотків ринку смартфонів.

На ринку операційних систем беззаперечним лідером була визнана Android, на базі якої працюють 74 відсотки смартфонів. На iOS, встановленій на iPhone, працюють 25 відсотків апаратів. Також в дослідженні Visual Captalist йдеться, що велика частина телефонів в світі – 29 відсотків – мають процесор від Qualcomm . На MediaTek і HiSilicon довелося 26 і 16 відсотків відповідно.

AirPods Pro

У звіті агентства також наводяться цифри щодо ринку носимих гаджетів. Так, лідером на ринку бездротових навушників виявилася Apple з часткою 35 відсотків, успіх компанії пов’язаний з популярністю гарнітури AirPods. На Xiaomi і Samsung припало до 10 і 6 відсотків відповідно. Американська компанія також очолює ринок розумних годинників з часткою 30 відсотків, при цьому 42 відсотки припадає на інші, менш відомі бренди.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Європі хочуть заборонити продаж цілого ряду смартфонів

В минуле

9 додатків, які захистять ваш смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво