«ПриватБанк» взяв курс на скорочення кількості своїх відділень

Зараз на головній

Жителі різних українських міст заявляють про те, що великий банк «ПриватБанк» різко почав скорочувати кількість відділень по всій країні. Люди стурбовані – все ж саме «Приват» є найбільшим банком в державі і зменшення його фізичних представництв може свідчити про початок «смуги невдач» гіганта.


Як доказ вищесказаного можна навести відгук жительки Тернопільської області, який з’явився на сайті Мінфіну. У ньому вона висловила стурбованість закриттям відділення банку в місті Копичинці, що сильно вдарить по можливостях жителів населеного пункту. Згідно із заявою користувача, дане відділення мало дуже хорошу репутацію серед населення, там працювали чудові фахівці, які обслуговували масу людей – в будівлі завжди було багато відвідувачів протягом усього робочого дня.

Жінка не розуміє, яка така необхідність штовхнула керівництво «ПриватБанку» прийняти даний курс, спрямований на скорочення кількості відділень. Вона зазначає, що саме ця фінустанова стала найприбутковішим банком за підсумками 2020 року, до того ж «Приват» є державною установою, тому отримує дотації від держави. Фактично, підтримку банку надає населення України своїми податками, проте ніхто з керівництва компанії не прислухається до своїх клієнтів. При цьому відділення, яке успішно працювало з 2005 року, є ключовою структурою для пенсіонерів, з різних причин не маючих можливості обслуговуватися онлайн.

Представники «ПриватБанку» ніяк не відреагували на заяву своєї клієнтки. Раніше керівництво банку заявляло, що відділення закриваються у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей