Samsung Galaxy M51 отримав оновлення до One UI 3.1 на базі Android 11

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Це правда, що Samsung виробляє багато різних моделей смартфонів, але правда і те, що нещодавно компанія останнім часом активно оновлює пристрої до Android 11 – здається, кожен день оновлення досягає іншої моделі.


Сьогоднішній щасливчик – Galaxy M51 , надійшовший у продаж у вересні минулого року під управлінням Android 10 з One UI 2.x. Починаючи з сьогоднішнього дня, власники цього телефону зможуть насолодитися One UI 3.1 на базі Android 11. Це остання версія як базової ОС Google, так і фірмової оболонки від Samsung. Однак ця версія One UI 3.1 призначена для телефонів середнього сегменту, тому не всі можливості флагманів будуть в ній реалізовані.

Тим не менш, ви отримуєте Android 11 та виправлення безпеки від березня 2021 року – знову ж таки, найновіші. Нова збірка має номер M515FXXU2CUB7. Отримання оновлення буде проходити поетапно, тому може пройти кілька днів, поки воно дійде до всіх користувачів. Якщо ви нетерплячі, перейдіть в Налаштування> Оновлення програмного забезпечення та спробуйте отримати його в ручну.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина різкого подорожчання інтернету в Україні

Інтернет в нашій країні може різко подорожчати, прогнозує Олександр Федієнко, глава комітету цифрової і смарт-інфраструктури Верховної Ради України. Якою...

Більше схожих статей