Як дізнатися вишку якого стільникового оператора побудували поруч?

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Хоча мережі стільникового зв’язку в нашій країні існують вже більше 20 років і зараз можна знайти райони де покриття відсутня повністю. Особливо це стосується нових районів індивідуальної житлової забудови, які, як гриби після дощу виростають навколо великих міст. Але оператори не дрімають, і, рано чи пізно, хтось обов’язково побудує в такому місці свій стовп і розмістить на ньому стільникову станцію. А як визначити який саме оператор з’явився поблизу?


Відразу слід відмітити, що 100% варіанту немає. Але спосіб дізнатися назву оператора все ж є.

На жаль, карти будівництва нових станцій або списку в офіційних джерелах інформації ви не знайдете. У стільникових компаніях ця інформація відноситься до строго конфіденційної. Теоретично її можна використовувати в конкурентній боротьбі за ринок. Хоча, особисто на наш погляд, розкриття планів будівництва допомогло б залучити нових абонентів і фактично було б додатковою рекламою.

Оператори не розкривають плани будівництва нових станцій на офіційних сайтах

Але є й інші способи. Насамперед, можна просто на місце будівництва дізнався у робочих – що це за оператор буде. Думаєте не розкажуть? Ще як розкажуть 🙂 Будівельники найбільше побоюються гніву місцевих жителів. А якщо з ними перекинуться парою слів на кшталт: “СІМ якого оператора треба купувати?” – із задоволенням поговорять про предмет своєї роботи.

Але, припустимо, що робочих вже немає, а стільниковий станція вже стоїть. Сміливо під’їжджаємо до самої станції і починаємо її уважно вивчати. Часто оператори самі вішають розпізнавальні таблички на своє обладнання і навіть залишають контакти відповідальних за їх зміст. Наприклад, табличку “Київстар” на двері термошафи або контейнера можна помітити навіть з великої відстані.

Якщо говорити саме про контейнери, то на перших порах будівництва оператори дійсно фарбували їх у свої фірмові кольори. Та й контейнери зараз для нових станцій майже не використовуються. Їх цілком витіснили термошафи , єдиний колір для яких білий:

За кольором термошафи приналежність оператора не визначити
За кольором термошафи приналежність оператора не визначити

Якщо з’ясувати перерахованими вище способами приналежність стільникового оператора не вдалося, залишається лише запитати у самого оператора! Зверніться в службу підтримки із зазначенням адреси та місцезнаходження де встановлена ​​стільникова станція. Тема звернення повинна бути “поганий зв’язок за цією адресою”. Так це клопіткий і довгий спосіб, але зате найдієвіший.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названо кращі моделі смартфонів 2021 року з AMOLED екраном

AMOLED дисплеї вважаються кращими на ринку за рахунок того, що вони передають куди більш соковиту і контрастну картинку, ніж...

Більше схожих статей