Київстар проти Verizon: чому стільниковий зв’язок в США набагато гірше ніж в Україні

Зараз на головній

Багато людей, коли про щось говорять в технічному плані, то орієнтуються на США. А ось у випадку з стільниковим зв’язком це не зовсім вірно. В Україні справи в цьому плані йдуть набагато краще.


Оплата

З тарифами все не так просто, так як стільниковим оператором вигідно продати трубку (смартфон) з контрактом, щоб отримати хорошу маржу.

Тобто людина сплачує щомісяця суму, в яку входить поточний тарифний план і плата за пристрій. Як би такий кредит. Проблема в тому, що якщо немає потрібного кредитного скорингу, то отримати заповітний новий iPhone за абонентську плату просто не вийде.

Операторів в США кілька: Alltel, AT & T Mobility, Sprint Corporation, T-Mobile US, US Cellular, Verizon Communications, Verizon Wireless і звичайно ж у всіх умови будуть різними.

Взяти наприклад найпопулярнішого оператора Virizon, то безлімітний тариф у них починається від 70 $ на місяць, що дорогувато.

А за найпростіший тариф потрібно викласти мінімум 30 $ + податки. Всього 500 мегабайт трафіку, але безлімітні дзвінки.

Хоча є передоплаті тарифи за ті ж 35 $, але вже з 5 гігабайтами Інтернету. Найвигідніші звичайно будуть контракти з пристроєм і річні контракти на зв’язок.

Притому там ретельно стежать, щоб ви ні в якому разі не роздавали свій Інтернет на весь свій будинок (якщо цієї опції немає в тарифі), а для будинку, який не підключений до кабелю просто моторошні ціни:

60 $ за 10 гігабайт! Давно потрібно нашому Київстар в США відкриватися і продавати там безлімітні тарифи за 200 гривень місяць! Тобто в 10 разів дешевше і безліміт! …

До речі, вартість багатьох тарифів залежить від кількості сім-карт і зменшується на 10 $ за кожну куплену сімку (ну хіба мало, може на всю сім’ю берете).

В середньому людина витрачає не менше 30 $ в місяць на стільниковий зв’язок в США.

Якість зв’язку

Пам’ятайте недавно з’явилася можливість дзвонити по телефону через Wi-Fi? Це коли мобільний зв’язок недоступний, але ви маєте можливість підключитися до Wi-Fi, то можна здійснити дзвінок через Wi-Fi Calling.

Це все з США пішло. Для прикладу в Лос-Анджелесі вдень в центрі міста часом просто немає мережі через величезну кількості абонентів. Зате Wi-Fi точки на кожному кроці – люди ними користуються і навіть дзвонять через Wi-Fi.

І так в багатьох місцях, де одночасно перебуває багато людей – природно Інтернет просідає, а підтримку мереж 2G багато операторів вже відключили, тому якщо Інтернет не працює, то вже нічого і не зробити, тільки шукати вайфай.

Притому якість зв’язку безпосередньо залежить від регіону і місцевості. Але багато хто, хто побував в США відзначають, що в Україні інтернет набагато швидше і стабільніше, притому у нас ще немає 5G. До речі – в Європі теж якість зв’язку з цим не дуже. Притому навіть фахівці подеколи ламають голову, чому в Україні мобільний зв’язок стабільніше ніж у багатьох країнах світу, особливо зі слів мандрівників це помічається в поїздках.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

PlayStation перестане працювати без інтернету

У приставку PS4 неможливо грати без вбудованої батарейки та активного підключення до інтернету. Про це повідомляє видання Wccftech з...

Більше схожих статей