Справжній лише один: ПриватБанк попередив українців про небезпеку

Зараз на головній

У соціальній мережі Instagram діє «фейкова» сторінка «ПриватБанку», яка належить шахраям. Злочинці скликають користувачів для отримання призів від банку, але насправді крадуть у них гроші.


Дану інформацію надали співробітники «Приватбанку», які відреагували на масові повідомлення від клієнтів, повідомляючих про появу шахрайської сторінки. З’ясувалося, що злочинці вже давно «розкручують» неправдиву групу, нібито створену банком для роздачі призів і різних бонусів. Шахраї використовували сервіси для накрутки лайків і підписантів, «піарили» свій продукт в різних пабліках і всіляко зазивали українців у свої тенета. Їх старання не були марними – на даній сторінці в момент її закриття було 16 тисяч передплатників. Експерти «ПриватБанку» залишили заяву для адміністрації соціальної мережі і паблік заблокували. Банк попереджає – їх установа ніколи не роздає будь-яких бонусів в Instagram, однак існує справжня сторінка фінустанови з назвою privatbank_original.

Точно невідомо, скільки людей попалися на вудку шахраїв, однак їх було чимало. Тактика злочинців була проста – вони рекламували призи і бонуси від «ПриватБанку» всюди, де їх могли побачити люди. Після того, як людина «клював на наживку», їй дзвонили «оператори колл-центру» з радісним повідомленням про те, що жертва виграла приз. Для його отримання потрібно було вказати номер карти і захисні дані, які злочинці використовували для викрадення коштів, або ж давали інструкції в прямому ефірі, як зареєструвати аккаунт в «Приват24» і надати доступ до нього.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей