Telegram розширив свій функціонал

Зараз на головній

Мессенджер ввів функцію автоматичного видалення повідомлень в будь-якому чаті, а також тимчасові посилання для запрошення в групи і канали. Кількість учасників в групах тепер не обмежена. Інформація з’явилася в офіційному блозі Telegram.


Відзначається, що тепер автоматичне видалення повідомлень для всіх учасників є в будь-якому чаті. “У такому режимі послання зникають через 24 години або сім днів після відправки, – йдеться в повідомленні. – У групах і каналах включати цю функцію зможуть тільки адміністратори“.

Відзначимо, що раніше функція автоматичного видалення була доступна лише в секретних чатах Telegram. Даний месенджер дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями і медіафайлами багатьох форматів. Засновник Telegram Павло Дуров пояснив , що секрет популярності мессенджера криється в консистенції. “Останні 7,5 років ми цілеспрямовано робили упор на конфіденційність, при цьому не забуваючи про якість самого додатка і введенні нових функцій, – зазначив Дуров.

Додамо, що в 2021 році Telegram переживає новий пік приросту аудиторії: тільки за січень до платформи приєдналося 70 мільйонів нових користувачів, а загальна їх кількість наблизилася до 600 мільйонів, зробивши Telegram самим викачуваним додатком в світі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

експерти розповіли, в чому небезпека та мінуси 5G-мереж

5G відміну від 4G має частоти вище (у 4G 800, 900, 1800, 2100, 2600 МГц), а у 5G 3,4-3,8...

Більше схожих статей