Експерт розповів, які карти пам’яті не можна купувати

Зараз на головній

Кількість доступних гігабайт в сучасних гаджетах можна розширити за допомогою спеціального пристрою – карти пам’яті. Однак всі вони розрізняються по класах – можна купити карту одного і того ж обсягу, але працювати вони будуть зовсім по-різному. Про те, як правильно вибрати карту пам’яті розповів Денис Кусенко, експерт лабораторії цифрових досліджень.


“Кращий варіант для смартфонів середнього і флагманського класів – карти пам’яті microSDHC / microSDXC стандарту UHS-I (вони ж Class 10 UHS, UHS Class 1). Їх швидкості достатньо для серійної зйомки фотографій навіть на 108 Мп-камерах в флагманських смартфонах, так і для стабільної якості запису відео в 4K при 60 к / с “, – сказав експерт.

Деякі смартфони вміють робити запис і в розширенні 8K, але такий запис ведеться завжди на внутрішню пам’ять – вибрати microSD для запису 8K-відео в смартфонах не можна. “Тому карти пам’яті з маркуванням V30, V60 і V90 з підтримкою запису на них 8K-відео також будуть марною тратою грошей – вони будуть працювати в швидкісному режимі звичайних карт UHS Class 1, але смартфон не дозволить записувати на них 8K-відео. Не варто також переплачувати за екстремально швидкі карти пам’яті UHS Class 3, їх продуктивність для актуальних смартфонів надлишкова“, – підкреслив Кусенко.

На його думку, для сучасних ультрабюджетних смартфонів (вартістю до 5000 гривень) і флагманських моделей минулих років (2018 рік і більш старі моделі) допустимо розглядати і карти пам’яті Class 10 без маркування UHS, їх вистачить для запису і зчитування відео в 1080p, а також зберігання фотографій.”

Що стосується гарантії, то за словами фахівця, дуже важливо дбайливо зберігати квитанцію з чеком магазину – адже деякі карти пам’яті можна замінити навіть через десять років після покупки. “Для заміни карти потрібно відвідати гарантійний відділ продавця, де покупцеві видадуть нову карту пам’яті, а несправний накопичувач відправлять виробнику“, – резюмує Кусенко.

Також експерт попередив, що смартфони компанії Huawei починаючи з 2018 року не підтримують загальноприйнятий стандарт microSD і допускають установку тільки фірмових накопичувачів Nano SD.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальне блокування: клієнтам Монобанку погрожують невідомі

Метод шахрайства, коли злочинці телефонують потенційним жертвам, представляються співробітниками банку і загрожують блокуванням картки, старий, як світ. Або, принаймні,...

Більше схожих статей