Hardnews

Гаряче і довго: чи можна дивитися відео на смартфоні під час зарядки?

бездротова зарядка

З приходом в наше життя електронних пристроїв, багато що змінилося і деякі вже не уявляють життя, наприклад без смартфона. Так, телефон вже давно перестав бути просто засобом зв’язку, він став можливістю вчитися, заробляти гроші, розважатися і займатися хобі.


На жаль поки проблема обмеженості часу роботи смартфона від акумулятора нікуди не поділася. Сучасні смартфони при дуже активному використанні тримаються максимум близько доби, а потім їх потрібно заряджати.

Хоча розробки в напрямку більш “довгограючих” батарей ведуться вже досить давно, але поки це дорогі технології, які не доступні простим користувачам. Великий крок у вирішенні цієї проблеми виробники зробили розробляючи швидку зарядку.

Деякі сучасні смартфони можна повністю зарядити приблизно за годину, або навіть менше. Це все стало можливим завдяки впровадженню сучасних технологій. Але все ж як не крути, іноді є потреба користуватися смартфоном під час зарядки. Наприклад, ми хочемо подивитися YouTube, чи якийсь фільм. Чи можна безпечно це робити?

Розглянемо кілька пунктів

Нагрівання телефону і зарядного блоку. Таке цілком може відбуватися, якщо користуватися смартфоном в той час як він підключений до зарядного пристрою. Однак виробники не забороняють користуватися смартфоном під час його заряджання.

Але ми все ж рекомендуємо спостерігати за нагріванням смартфона і якщо він став нагріватися дуже сильно, то краще відкласти його до завершення зарядки. Занадто висока температура може негативно позначатися на компонентах телефону, в тому числі і на акумуляторі.

Нагрівання відбувається в процесорі і в самому акумуляторі, така специфіка їх роботи. Нагрівання також може бути через використання неоригінальних зарядних пристроїв. Обов’язково використовуйте тільки оригінальні зарядні пристрої й проведення, це безпечно. Особливо гаджети нагріваються при перегляді відео, відеоіграх і т.п. Погіршує ситуацію чохол.

Повільна підзарядка

Ще один момент, який варто враховувати, це повільна підзарядка смартфона. Тобто ваш смартфон просто буде дуже повільно заряджатися, якщо ви будете його активно використовувати поки він заряджається. Все тому, що отриманий заряд відразу витрачатися і не встигає накопичитися, тому що екран телефону включений, а сам він активно використовується.

Зарядка

Тому, якщо смартфон потрібно зарядити швидше, то краще за все його не використовувати, а почекати поки він зарядитися повністю.

Якщо ви вибираєте смартфон, то зверніть увагу на функцію швидкої зарядки, зараз це досить поширене явище. Ця функція дуже корисна і покликана заощадити ваш час.

Підведемо підсумок

Користуватися смартфоном під час зарядки можна і нічого страшного в цьому немає. Однак, важливо щоб при цьому в смартфоні був оригінальний акумулятор і зарядка для нього була теж оригінальна. Це убезпечить смартфон від нагрівання і навіть загоряння.

Не варто також забувати про швидкість зарядки, тому що під час його активного використання заряд витрачатися швидко і телефон просто не встигає заряджатися або заряджається дуже повільно.

Звичайно ж, якщо нам потрібен телефон, то можна ним користуватися і не переживати про те, що він на зарядці.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Такого не робить навіть Xiaomi: Samsung продовжив життя безлічі смартфонів

В минуле

5 частих помилок, які українці роблять біля банкомату

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle