Статті

Марк Цукерберг заклеїв камеру та мікрофон: чи варто українцям робити так само

Mark Zuckerberg

Деякі люди переживають за те, що через веб камеру комп’ютера чи смартфона або його мікрофон за ними хтось може стежити. Чи можливо таке? І чи потрібно заклеювати камеру і мікрофон?


Для чого камеру і мікрофон заклеїв Марк Цукерберг

По мережі вже давно ходить фотографія Марка Цукерберга, засновника соціальних мереж Facebook і власника Instagram. На тій фотографії при збільшенні можна побачити, що він заклеїв мікрофон і веб камеру свого ноутбука. Для чого?

Марк Цукерберг на фоні ноутбука з заклеєною камерою і мікрофоном

По-перше, ніхто не може гарантувати, що при включеному інтернеті, вашим комп’ютером ніхто не буде користуватися крім вас самих.

Деякі віруси, програми або шпигунські пристрої можуть без вашого відома використовувати камеру і мікрофон для зйомки і прослушки.

По-друге, Цукерберг дуже популярна людина, його знають сотні мільйонів людей і серед них, на жаль є недоброзичливці.

Такі люди часто хочуть отримати секретну інформацію про розробки, або особисту інформацію про відому людину, щоб потім шантажувати її і продавати цю особисту інформацію зацікавленим.

Тому він просто додатково у всьому перестраховується, щоб ніякі його дані не витекли в інтернет і особливо до шахраїв.

Скоріше всього, ноутбук яким він користується, при ньому ж перевірений службою безпеки і з нього вилучені всі модулі, які здатні передавати будь-які дані.

Варто сказати, що якщо ви звичайна людина і живете за законами, то не варто сильно переживати що за вами хтось стежить. Це взагалі дуже дорого і недоцільно. Така фанатичність та параноя ні до чого, вона позбавить спокою і тільки даремно викликатиме роздратування. Для чого це? Часом потрібно просто задуматися наскільки ми незначні, щоб за нами ще хтось стежив ..

Чи потрібно простому українцю закривати камеру і мікрофон ноутбука?

Швидше за все ні, особливо якщо ви використовуєте комп’ютер самостійно. Якщо ви встановили пароль для входу і не відвідуєте сайтів, на яких можна “підхопити” шпигунське ПО, вашій безпеці, з вірогідністю в 99%, нічого не загрожує.

Взагалі завантажувати піратські файли і заходити на фішингові сайти дуже неправильно і настійно не рекомендується! (Підроблені і шахрайські, вони можуть збирати ваші особисті дані, щоб потім ними скористатися).

Безпечно залишати дані лише на сайтах з https (s на кінці) із позначкою закритого навісного замку. До того ж, потрібно точно перевірити назву сайту, щоб він не був підробленим, де шахраї можуть змінити лише одну букву. Також сайт можна перевірити через різні сервіси в інтернеті.

100% гарантії, що вашу камеру і мікрофон комп’ютера не використовуватимуть, щоб записувати ваші дані ніхто дати не може. Тому якщо у вас є якісь підозри, то для заспокоєння можна заклеїти камеру і мікрофон ізоляційною стрічкою.

Зараз стали продавати навіть спеціальні пластикові засувки для камери і мікрофона, можна купити такі.

Висновки

Насправді, всюди повинна бути золота середина, потрібно керуватися логікою і здоровим глуздом. Постійно думати що за нами стежать через комп’ютер, особливо якщо на те немає реальних приводів, абсолютно не потрібно. Інакше можна просто зійти з розуму😁

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо способи знизити навантаження на очі при використанні смартфона

В минуле

Такого не робить навіть Xiaomi: Samsung продовжив життя безлічі смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle