Hardnews

Українцям назвали способи знайти загублений смартфон

пароль на смартфоні

Втрата смартфона для сучасної людини може стати серйозною проблемою. Багато українців прив’язують до нього банківські картки, зберігають важливі паролі та особисті дані, та й просто втратити базу номерів вже неприємно. Щоб допомогти читачам знайти втрачений смартфон, ми розповіли про всі робочі способи.


Сервіс Google

Компанія Google створила зручну функцію, яка так і називається “Знайти мій пристрій”. Через неї ви можете точно визначити дислокацію на карті, подивитися рівень заряду, подати звуковий сигнал, а при необхідності видалити всі дані, щоб вони не потрапили до зловмисників.

Для цього потрібно зайти з комп’ютера через той же Google -аккаунт, який використовується на  Android -смартфоні, на офіційний сайт функції , вибрати на ньому потрібний пристрій і натиснути “Знайти”. Все спрацює в тому випадку якщо гаджет підключений до інтернету і на ньому  включене  відстеження місця розташування. В іншому випадку, або якщо смартфон вимкнений, скористатися цією функцією не вийде. 

Через IMEI

Більш тонкий спосіб, який вимагає залучення третіх осіб, а саме – поліції. Звернувшись до відділення, вам потрібно буде повідомити IMEI свого смартфона, а також докласти чек його покупки, підтвердивши тим самим, що пристрій дійсно належить вам.

Зазвичай IMEI можна знайти на коробці телефону. Дізнатися його можна і через команду * # 06 #. Так що, якщо ви ще не втратили свій смартфон, запишіть IMEI на листочок. Так, про всяк випадок.

За допомогою сторонніх додатків

З появою спеціального сервісу, про який ми згадали на самому початку статті, актуальність цього способу під питанням, але ним все ще можна скористатися. Якщо ви боїтеся втратити гаджет – встановіть один з додатків для знаходження. Рекомендуємо Wheres My Droid – софт давно представлений на ринку, постійно оновлюється і вдосконалюється.

Запустивши додаток, вам доведеться створити акаунт в сервісі Commander, через який ви і будете виходити на сайт пошуку мобільника. Там можна відстежити місце розташування смартфона, зателефонувати на нього, очистити особисті дані або заблокувати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чому смартфони починають гальмувати з часом і як цього уникнути

В минуле

Українцям пояснили функцію незрозумілого чорного датчика на китайських смартфонах

В майбутнє

Також буде цікаво