Статті

Розкрито способи назавжди врятуватися від рекламних дзвінків

Небажані дзвінки не припиняться, якщо просто не брати трубку або відразу скидати дзвінок. У таких випадках абонент все ще залишається потенційним клієнтом (тільки недоступним в даний момент), а значить рекламщики не залишать спроб нав’язати свій товар або послугу. Чорний список, на жаль, також не допоможе – завдяки технології підміни номерів компанії можуть використовувати десятки різних номерів для обдзвону громадян.


Єдиний спосіб “відшити” рекламників – показати їм, що дзвонити марно. Звичайно, у кожної компанії свої бази номерів, тому схему доведеться повторювати для кожної з них окремо. Але поступово таким чином можна позбутися від більшості нав’язливих дзвінків.

Прохання внести в список “більше не дзвонити”

Найпростіший, але не завжди працюючий спосіб полягає в тому, що абонент повинен попросити внести його в список “більше не дзвонити”. Цей список є у кожної організації, яка займається холодними дзвінками. Саме туди потрапляють всі абоненти, з якими рекламщики не хочуть або не можуть мати справу.

Недолік у цього способу один – немає гарантій, що рекламщик виконає прохання і виключить номер зі списку потенційних клієнтів.

Релігійні міркування

Релігійні норми в нашій країні мають велику вагу, тому в деяких випадках досить відповісти тим, що придбати товар або оформити послугу не дозволяє релігія. Звичайно, з усіма дзвінками виконати таке не вийде, наприклад, якщо мова йде про опитування або пропозиціях медичних компаній. Але, наприклад, якщо набридають з пропозицією оформити кредит або відвідати салон краси, цей метод може виявитися робочим.

Порушення закону

У деяких випадках, щоб відвадити рекламників, досить пригрозити їм адміністративною відповідальністю відповідно до закону “Про рекламу”.

Це найправильніший з точки зору закону спосіб, однак він може не набути ніякого ефекту. Абоненти рідко доводять справу до суду, тому і компанії нечасто сприймають їх слова всерйоз.

Неповноліття / недієздатність

Рекламщики швидко відстануть, якщо дізнаються, що абонент фізично не в змозі здійснити операцію. Для цього достатньо згадати про своє неповноліття або недієздатності. Компанія втратить сам сенс нав’язувати свої послуги, а значить абонента швидко занесуть до списку “більше не дзвонити”.

Ще можна сказати, що ви зараз перебуваєте в ув’язненні або проходите лікування в психіатричній клініці. Будь-який варіант, в якому абонент не зможе стати клієнтом компанії, спрацює. Все залежить тільки від фантазії користувача.

Представитись співробітником банку

Якщо набридають саме дзвінки з банків з пропозицією кредитів або іпотек, досить представитися співробітником будь-якого банку. Рекламщик не зможе перевірити цю інформацію, але відразу зрозуміє, що абонент в послугах не потребує, і заговорити його нібито вигідними умовами не вийде – він і сам в них добре розбирається. Розмова з таким користувачем стане невигідною, а значить співрозмовник швидко завершить дзвінок і навряд чи подзвонить знову.

Стати “проблемою” для рекламщика

Хороший спосіб припинити рекламні дзвінки – стати проблемним абонентом. Співробітник колл-центру не може самостійно завершити дзвінок, так як для нього це може бути пов’язано зі штрафними санкціями. Тому, якщо абонент змусить його першим припинити розмову, з’явиться величезна ймовірність, що рекламщик занесе його в список “більше не дзвонити” і врятує себе від проблем в майбутньому.

Конкретний спосіб залежить від фантазії користувача: можна мовчати в трубку або навпаки, базікати про все не по темі, постійно перепитувати, посилатися на поганий зв’язок або просто відповісти на дзвінок і залишити телефон на столі. Необхідно зробити все, щоб той, хто телефонує сам повісив трубку і вважав абонента проблемним або несхильним до співпраці.

Відмовлятися кілька разів поспіль

У багатьох компаніях діє правильно – якщо абонент відмовився 3-5 разів поспіль, то дзвінок припиняється. Завзято повторюючи свою відмову або фразу “мені нецікаво”, можна домогтися того, що рекламщики припинять спроби і також внесуть номер в список з позначкою “більше не дзвонити”. Звичайно, зовсім безпринципних компаній цей спосіб не зупинить, але, якщо немає часу або настрою придумувати щось ще, можна спробувати. Це найшвидший і практично нічого не вимагаючий метод, який працює в багатьох випадках.

Деякі компанії організовують свої колл-центри таким чином, що їх співробітники просто не мають право вносити номера в список “більше не дзвонити”. Однак настільки надокучливі організації зустрічаються вкрай рідко, тому і описані способи відповіді на дзвінок в більшості випадків зможуть врятувати від рекламних дзвінків на довгий час.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Від Привату до Моно та Ощаду: як українські банки обманюють клієнтів

В минуле

Как стать программистом: выбираем лучший путь

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle