Hardnews

iPhone vs Android: власники яких смартфонів кращі у романтичних стосунках

На честь прийдешнього Дня святого Валентина хлопці з Compare My Mobile поділилися результатами незвичайного дослідження на тему того, хто краще в романтичних стосунках – власники iPhone або користувачі Android-смартфонів.

Як з’ясувалося, саме власники гаджетів з яблуком на задній панелі частіше страждають дратівливими звичками, пов’язаними з використанням смартфонів. Причому абсолютно всіма з них! Найбільша різниця між iPhone і Android виявилася в трьох категоріях: використання смартфона під час перегляду телевізора або фільму (75% проти 59%), використання смартфона під час розмови (67% проти 51%), фотографування їжі перед тим, як до неї приступити ( 48% проти 32%).

Найменша різниця в поширеності шкідливих звичок відзначена в категорії «не відповідає на повідомлення» – 41% проти 36%. Також аналітики розповіли, які «злочини» в області смартфонного етикету найчастіше скоюють жінки, а які чоловіки. Отже, представниці прекрасної половини людства частіше використовують смартфон під час перегляду ТБ / кіно, надмірно постять в соцмережах, роблять фотографії їжі, а також численні Селфі або фотографії одного і того ж предмета.

Чоловіки грішать використанням телефону під час розмови з другою половиною, а також за столом, не відповідають на повідомлення, і при цьому одночасно набагато частіше пишуть повідомлення за кермом.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button