Hardnews

Шахраї пропонують українцям фейкові PlayStation 5 і iPhone 12

PlayStation 5

В Україні виявили сайти, що імітують сторінку магазину “Ельдорадо”, на яких нібито за вигідною ціною пропонуються не тільки останні iPhone, але і нові ігрові приставки PlayStation 5 і Xbox Series X, дефіцит яких зараз зберігається в нашій країні.


Сторінка повністю імітує справжній інтернет-магазин, включаючи скопійовані відгуки покупців. Однак насправді це фішинговий сайт, який викрадає платіжні дані. Користувачам рекомендується тримати активним на комп’ютері і мати на телефоні антивірус під час інтернет-серфінгу“, – говорять фахівці з кіберзпеки магазину.

Щоб захиститися від фішингу необхідно перевіряти, чи захищене з’єднання. Зверніть увагу на захисний протокол, за яким встановлюється ваше з’єднання: на самому початку адресного рядка в браузері повинні бути символи https: // (а не http: //) і після них уже – найменування ресурсу, до якого ви підключаєтеся. Не забувайте вчасно оновлювати браузер.

Пам’ятайте про те, що перевіреним і безпечним сайтам видаються цифрові сертифікати (SSL-сертифікати). Про їх наявність свідчить зображення закритого замка, яке розташовується зліва від адресного рядка. Перевірте саме написання назви сайту в браузері. У фішингових сайтів, як правило, або перекручена назва з додаванням зайвих знаків, букв або слів, або нетипове доменне закінчення.

Якщо ви перейшли на підозрілий портал, перевірте, чи всі посилання, які на ньому розміщені, є робочими. Якщо вони не відкриваються або ведуть не туди, то, швидше за все, перед вами один з фішингових сайтів. Ніколи не вводьте свої логін, пароль і платіжні дані на сайті, з приводу якого у вас є хоча б найменші підозри.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо види додатків, які краще видалити зі смартфона поки не пізно

В минуле

ПриватБанк поставив ультиматум власникам своїх карток для виплат

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle