Новини

Вбивця Xiaomi Mi Band 4 виявився дешевшим за конкурента

Найменша серед сьогоднішніх новинок Honor – це фітнес-браслет Honor Band 5. Він виконаний у дусі моделі попереднього покоління, але має нові можливості, найцікавіша з яких – пульсоксиметр.

Honor Band 5 може вимірювати насичення крові киснем. Ці дані особливо важливі для працівників розумової праці, людей похилого віку і людей, що працюють в умовах високогір’я. Вважається, що нормальна оксигенація крові – від 90%. При насиченні крові киснем від 70% до 89% рекомендується знизити фізичну активність і відпочити, а при зниженні нижче 70% – звернутися за медичною допомогою.

Xiaomi Mi Band 4 vs Honor Band 5

Знімати ЕКГ вбивця Xiaomi Mi Band 4 не вміє, але датчик ЧСС присутній. За моніторинг сну і визначення його якості відповідає технологія TruSleep 2.0.

Xiaomi Mi Band 4 vs Honor Band 5

В оснащення Honor Band 5 увійшов екран AMOLED діагоналлю 0,95 дюйма розширенням 240 х 120 пікселів. Його захищає зігнуте скло (2,5D). Технічна особливість моделі – вбудований модуль NFC, за допомогою якого можна здійснювати покупки і оплачувати проїзд в транспорті.

Стандартна (позбавлена ​​NFC) версія браслета надійде в продаж в Китаї 24 липня, варіант з NFC можна буде купити з 29 липня.

Вартість звичайного Honor Band 5 – $ 27,5, версії з NFC – $ 32. Нагадаємо, вартість Xiaomi Mi Band 4 в Україні становить 1299 гривень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button