Новини

Яким може бути найцікавіший флагман року?

Обговорення
Oppo Find X

YouTube-канал Concept Creator, який часто викладає якісні відеоролики з тривимірними моделями ще неанонсованих смартфонів, пофантазував на тему того, як може виглядати наступний флагман Oppo.


За останні кілька років всі зрозуміли, що інноваційні смартфони можуть випускати не тільки Samsung, Apple і Huawei, які є лідерами ринку мобільних пристроїв. У минулому році був презентований Oppo Find X, який отримав великий екран з вузькими рамками і жодної камери на корпусі в складеному стані.

Oppo Find X

Пристрій дійсно вийшов цікавим, а зовсім скоро має бути представлений смартфон Oppo Find X2. Цю інформацію підтвердив кілька днів тому віце-президент компанії Oppo Шен Йірен (Shen Yiren).
Очікується, що новий Oppo Find X2 буде випущений в першому кварталі 2020 року. Він отримає платформу Snapdragon 865 і флагманську камеру, підкріплену спеціально налаштованими компанією Sony датчиками зображення.

Ще раз відзначимо, цей відеоролик не є офіційним, він лише демонструє один з можливих варіантів дизайну Oppo Find X2.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Нарешті, компанія Huawei почала продажі власних ноутбуків

В минуле

Amazfit T-Rex: очікуваний “живучий монстр” серед смарт-годинників

В майбутнє

Також буде цікаво