Новини

Oppo Find X2: очікуваний камерофон та рекордсмен в плані зарядки

Обговорення
Oppo Find X

Нещодавно ми дізналися, що смартфон Oppo Find X на початку наступного року отримає наступника. Апарату очікувано приписують SoC Snapdragon 865, а також екран з високою роздільною здатністю і новітню камеру Sony.


Модель Find X, крім іншого, виділялася підтримкою швидкої зарядки. У 2018 році 50-ватна зарядка здавалася чимось фантастичним. І схоже, що Find X2 підхопить прапор попередника як носій найшвидшої технології зарядки. Тільки на цей раз бездротової.

Oppo Find X

Find X2 може отримати підтримку 50-ватної бездротової зарядки. На сьогоднішній день рекорд в цьому сегменті становить 30 Вт. Поки незрозуміло, чи дійсно Oppo зможе реалізувати подібну технологію в своїй новинці. Крім того, в цьому випадку виникає питання самого зарядного пристрою. Можливо, Find X2, як і його попередник, буде дуже дорогим, і зарядна станція просто буде поставлятися в комплекті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone комплексує через власний “чубчик”

В минуле

Xiaomi выпустила эксклюзивное приложение для своих смартфонов

В майбутнє

Також буде цікаво