Hardnews

Розкрито спосіб працювати за комп’ютером без шкоди для здоров’я

робота за ПК

Майже кожен з нас проводить 7 годин за комп’ютером, а то і більше. Нажаль, поводимо ми себе під час цього процесу неправильно! У цій статті описані важливі правила роботи за ПК, які збережуть ваше здоров’я.


Правило 1. Тримайте поставу

За комп’ютером слід сидіти рівно. До того ж, потрібно вибирати гарне і зручне робоче крісло. Лікті і коліна повинні бути під кутом 90 градусів.

Правило 2. Розташування монітора

Монітор необхідно встановлювати на рівні 70-80 см від вашого обличчя і нижче рівня очей. Також варто стежити за чистотою екрану: витирайте пил і бруд за допомогою спеціальних спреїв або серветок.

Уважно слідкуйте за своєю поставою під час роботи

Правило 3. Провітрюйте приміщення

Свіже повітря не тільки допомагає подолати сонливість і поганий настрій, але і знижує ймовірність вірусних захворювань.

Правило 4. Моргайте

Не забувайте моргати, щоб зберегти зір при тривалій роботі за комп’ютером. Гімнастика для очей масажує очниці і сприяє зволоженню рогівки. Також регулярно дивіть в даль, скажімо кожні 10-15 хвилин. Це чудова профілактика короткозорості, яка знайома всім, хто багато сидить за ПК.

Правило 5. Правильний відпочинок

Для гарного відпочинку від роботи за комп’ютером потрібно як мінімум 30 хвилин. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні стільки часу, можна робити короткі перерви в вигляді чаювання або короткої гімнастики для очей.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо ситуації, коли слід перезавантажувати смартфон

В минуле

В українських користувачів Вконтакті і Яндекса вкрали персональні дані

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle