Hardnews

З’явилися фотографії і подробиці про Samsung Galaxy A52 5G

Samsung Galaxy A50

Компанія Samsung в найближчі тижні повинна анонсувати два своїх нових смартфона – Galaxy A52 і Galaxy A72. Кожен з них буде випущений в 4G і в 5G версії. У мережі з’явилася інформація про молодшу модель з підтримкою мереж п’ятого покоління.


Пристрій з модельним номером SM-A5260 з’явилося в базі даних TENAA. Тепер там опубліковані фотографії гаджета. Звичайно, якість знімків не найкраща, але можна розглянути четверну основну камеру, екран з врізаною фронталкою і інші елементи.

Samsung Galaxy A52 5G

Samsung Galaxy A52 5G

Крім того, в базі регулятора були згадані габарити смартфона- 159,9 х 75,1 х 8,4 мм. Він отримає 6.46-дюймовий екран, а за автономність буде відповідати акумулятор ємністю 4500 мАг. Підтверджена підтримка мереж п’ятого покоління, можливість працювати з двома SIM-картами і операційна система Android 11. Очікується, що апаратно платформою стане Snapdragon 750G. Представлять гаджет, швидше за все, раптово.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung випустить недорогий смартфон з 7000 мАг і флагманським процесором

В минуле

Топ 3 смартфона від компанії Xiaomi до 5000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle