Hardnews

Samsung випустить недорогий смартфон з 7000 мАг і флагманським процесором

Samsung Galaxy A32 5G

Samsung готує до випуску новий смартфон в бюджетній лінійці Galaxy M. Він отримає назву Galaxy M62. Апарат буде оснащуватися акумулятором ємністю 7000 мАг і флагманським процесором.


Завдяки різним базам сертифікаційних центрів стало ясно, що Galaxy M62 буде оснащуватися батареєю на 7000 мАг і отримає підтримку швидкої 25-Вт зарядки. Смартфон обладнають портом USB-C і 3,5-мм роз’ємом для навушників. Galaxy M62 буде підтримувати Bluetooth 5.0 і працювати під управлінням Android 11 з оболонкою OneUI 3.0.

В якості апаратної основи Galaxy M62 виступить процесор Exynos 9825. Цей же чіпсет був встановлений у флагманських смартфонах серії Galaxy Note 10.

Samsung поки не підтвердила існування Galaxy M62, але дана модель явно скоро з’явиться на ринку. І вона повинна бути недорогою, так як лінійка Galaxy M була створена компанією спеціально для конкуренції з китайськими виробниками смартфонів в країнах, де останні популярні.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Абоненты Vodafone в опасности: на телефоны приходят опасные смс

В минуле

З’явилися фотографії і подробиці про Samsung Galaxy A52 5G

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle