Бізнес та акції

З відділень ПриватБанку зникнуть всі працівники: озвучено терміни

ПриватБанк

Український державний банк «Приватбанк» відкрив в столиці незвичайне відділення – в ньому немає працівників, а всі операції можна здійснювати через термінали і комп’ютерні панелі. Якщо даний сервіс буде користуватися популярністю, то подібні офіси з’являться по всій Україні протягом 5 років.


Дану інформацію компанія опублікувала на своєму офіційному сайті. Головна відмінність відділення нового зразка від старих сервісів – відсутність працівників-людей. Кожен клієнт, який зайшов в офіс, може замовити всі необхідні послуги через інформаційні термінали. Так в будівлі працюють декілька терміналів і банкоматів для зняття / видачі грошей, multi-touch системи, через які можна обслуговувати особистий рахунок, реєструвати акаунти і вносити зміни. Є окремі хаби для представників бізнесу, які можуть в комфортних умовах проводити операції з переказу коштів. На службі безпеки стоять біометричні системи розпізнавання людей, які ідентифікують кожну людину, яка зайде всередину. Для людей, які проводять в подібних приміщеннях багато часу, відкриті кіоски самообслуговування.

Сервіс розташований на київському Майдані Незалежності, буд. 2, в ньому немає класичних кас і консультантів. Цей пілотний проект був створений в співдружності з платіжною системою «МастерКард», яка частково фінансувала створення відділення. Приміщення строго відповідає антіковідним нормам безпеки. Користувачі можуть дезінфікувати руки в спеціальних автоматах, в будівлі розміщені сміттєві корзини для утилізації засобів індивідуального захисту, кімнати контролюються обладнанням для температурного скринінгу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Працівники «Київстар» забрали у пенсіонера 3000 гривень за те, що вставили сім-карту в телефон

В минуле

Абоненти в небезпеці: Київстар заявив про загрозу “викрадення” номерів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle