Hardnews

Розкрито поради щодо правильної зарядки смартфона

Зарядка

Зберегти заряд акумулятора смартфона після зарядки допоможе зниження яскравості екрану і перемикання на Wi-Fi. Про це розповів експерт платформи  «Цифровий громадянин» Володимир Гриценко .


В першу чергу фахівець порадив приймати дзвінки не через стільникову мережу, а за допомогою Wi-Fi. Для цього потрібно активувати відповідну опцію на смартфоні: на Android – «Дзвінки через Wi-Fi», на iOS – «Виклики через Wi-Fi». «Так якість зв’язку буде краще, а витрата енергії менше», – зауважив Гриценко. Також експерт дав рекомендацію відключити автояскрвість екрану і використовувати темні шпалери – це актуально, якщо телефон має OLED-дисплей. В цьому випадку гаджет буде споживати менше енергії і залишатися зарядженим довше.

Крім того, фахівець дав кілька порад, які дозволять смартфону дожити до вечора і не розрядитися. Експерт рекомендував відключити передачу даних через 4G / LTE, залишивши 3G, відключити автоматичну синхронізацію додатків, відключити від смартфона смарт-годинник і фітнес-трекери. Якщо девайс швидко розряджається, то найбільш правильним рішенням проблеми буде відключення вібрації, яка додатково навантажує батарею.

Також Володимир Гриценко нагадав, що відеодзвінки, зйомка відео і 3D-ігри помітно розряджають смартфон і створюють навантаження на акумулятор при зарядці пристрою. Відмова від частого використання ресурсномістких додатків допоможе зберегти заряд батареї до вечора.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Оголошена дата міжнародного анонса Xiaomi Mi 11

В минуле

FaceID та сканер відбитків пальців марні, якщо ви не зробите цього

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle