Hardnews

У світі новий найпопулярніший виробник смартфонів

Компактний смартфон

У мережі з’явилася інформація про результати продажів iPhone в фінальному кварталі 2020 року. Apple, нарешті, зуміла обігнати Samsung і стала найпопулярнішим виробником смартфонів.


Так, за даними компанії Counterpoint Research, в попередньому кварталі iPhone продемонстрували 22% -ріст по частині поставок. Фахівці пов’язують це з популярністю вийшовшого восени iPhone 12, а також стабільним попитом на моделі минулого покоління, пише Gizmochina.

Також важливим фактором є зростання популярності яблучних девайсів в Піднебесній. Глава Apple Тім Кук заявив, що два із трьох найбільш продаваних преміальних смартфона в Китаї – це iPhone.

Відзначимо, що все вищесказане стосується лише четвертого кварталу 2020 року. Якщо ж брати річні показники, то тут лідером залишається Samsung. Друге місце займає Apple. А третє, четверте і п’яте місця дісталися Huawei, Xiaomi і Oppo відповідно.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розсекречено вбивцю флагманів від Xiaomi

В минуле

Samsung залишила без Android 11 свій популярний смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle