Hardnews

«ПриватБанк» попереджає: шахраї телефонують від імені банку і крадуть гроші

Приватбанк

Співробітники прес-центру українського банку «ПриватБанк» повідомили про активізацію шахраїв, які прикриваються ім’ям фінансової установи і крадуть гроші з карток. Також експерти надали відмінний спосіб в точності розпізнати злочинців і зірвати їх план.


Дану інформацію компанія опублікувала на своєму офіційному сайті. Там співробітники прес-служби написали, що останнім часом шахраї все частіше представляються працівниками «ПриватБанку» під час дзвінка користувачеві, після чого виманюють у нього секретні дані і крадуть гроші. При цьому можуть підноситься  абсолютно різні історії – шахраї заявляють, що в цей момент з вашої картки крадуть гроші, що на вас оформили кредит, що потрібно терміново оновити захисну систему або просто отримати приз. Злочинці використовують телефонний зв’язок, або ж розсилають СМС-повідомлення. У текстових повідомленнях вказується, що ви виграли автомобіль, квартиру або грошовий приз. Потім сценарій може розігруватися декількома шляхами – у вас або попросять секретні дані карти, щоб відправити на них подарунок, або попросять оплатити гроші за доставку, після чого перестануть виходити на зв’язок.

Представники банку також назвали два «залізобетонних» правила, при дотриманні яких ви ніколи не потрапите на гачок шахрая. По-перше, представники «ПриватБанку» за жодних обставин не вимагають від своїх клієнтів захисні дані – CVC-код, термін дії карти, пін-коди або інші відомості. По-друге, якщо вам дзвонить реальний представник фінансової установи, то це відобразиться в сервісі «Приват24» – для відстеження дзвінка потрібно зайти в розділ «Кабінет комунікації», там буде показано, що вам набирає саме співробітник банку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Вийшла iOS 14.4: чому і її обов’язково потрібно встановити

В минуле

PlayStation 5 тимчасово можна отримати безкоштовно в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle