Статті

Топ 3 кнопкових телефони з можливістю виходу в інтернет

Якщо ви думаєте, що кнопкові телефони – допотопні пристрої, які годяться тільки для дзвінків, ви сильно помиляєтеся. У сегменті є і моделі, здатні виходити в інтернет. Кращі з подібних моделей ви знайдете в нашому топі.


№3 – Nokia 8110 4G

Nokia 8110

Nokia 8110

У народі за свій зовнішній вигляд модель отримала прізвисько “банан”. Незвичайний апарат підтримує 4G LTE і Wi-Fi, для виходу в інтернет можна використовувати будь-який з двох варіантів. До того ж, пристрій можна використовувати для роздачі інтернету на інші девайси.

Дивитися відео на 2.45-дюймовому екрані – затія сумнівна, але якщо потрібно швиденько подивитися пошту, то дисплей цілком згодиться. Основним мінусом користувачі називають неспішну роботу інтерфейсу.

№2 – Nokia 2720 Flip

Nokia 2720 Flip

Nokia 2720 Flip

Ще один цікавий конкурсант – розкладачка Nokia 2720 Flip. Вона привертає увагу великою клавіатурою, якою буде зручно користуватися навіть слабо бачачим людям – шрифт на ній великий. Є другий екран. На нього виводяться повідомлення з додатків, а також дані про вхідні дзвінки. На роль бабусьофона модель підходить і за рахунок гучного динаміка. Так що, ваш літній родич однозначно не пропустить вхідний дзвінок.

Працює девайс під управлінням KaiOS. У ОС є власний магазин додатків, в якому можна скачати месенджери, браузер і інші додатки першої необхідності.

№1 – Nokia 800 Tough

Nokia 800 Tough

Такий смартфон згодиться не тільки для виходу в інтернет. Корпус моделі має захист від ударів і води, тому його спокійно можна взяти з собою в поїздку на природу або риболовлю. Клавіші тут роздільні, що позитивно впливає на зручність набору тексту. Звичайно, шрифт на них хотілося б побільше, але це не суттєва дрібниця. Зате зв’язок апарат тримає досить добре, том підключення до LTE-інтернету буде стабільним. Крім цього, згадки вартий ліхтарик, який гарантовано прийде користувачеві на виручку вночі або в разі екстреної пропажі електрики.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Топ 5 смартфонів з кращою якістю зв’язку і прийомом сигналу

В минуле

Названа небезпека камер смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle