Бізнес та акції

Названо смартфони, які дешевшають швидше всіх

Аналітики компанії BankMyCell опублікували звіт по швидкості здешевлення смартфонів з моменту покупки. За перші 12 місяців смартфони на Android втрачають удвічі більше в порівнянні з iPhone – 33,6% проти 16,7%.


Швидше за все за перший рік дешевшають HTC, Motorola і Sony – на 53,08%, 42,57% і 39,51%, а найповільніше – iPhone (22,35%), LG (26,46%) і Nokia ( 33,46%). Через два роки після покупки ціна на Android-пристрої знижується в середньому на 61,5%, в той час як на iPhone – на 35,7%. Через чотири роки флагманський Android-девайс дешевшає на 81,11%, а iPhone – на 66,43%.

“Вся справа в різній стратегії компаній, – говорить Ельдар Муртазін, аналітик Mobile Research Group. – Коли виробник знижує ціну, він це робить для розширення аудиторії. Існує три рівні ціни – це “ціна в лоб”, коли покупець не хоче чекати знижок на пристрій, “ціна в рамках акції” – вона менше на 15-20% і третя “ціна зі всякими хитрощами” у вигляді підписки, trade in і тому подібних речей. По суті, один і той же продукт продають трьом різним категоріям споживачів “.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У TikTok знайшли небезпечну помилку: як не стати жертвою

В минуле

Чому не варто купувати смартфон на системі MIUI: мінуси даної ОС

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle