Hardnews

Чому на робочому столі не рекомендується зберігати файли і папки

Windows 10 new

Робочий стіл, за фактом є системною папкою. Якщо у вас занадто багато значків, то якщо прибрати їх, то комп’ютер стане працювати спритніше. Особливо в моменти перемикання вікон.


Але не тільки кількість ярликів впливає на швидкодію. Також файли і папки дуже впливають на швидкість роботи ПК.

Причина в тому, що Windows постійно аналізує робочий стіл, а чим більше на ньому «важких» елементів, тим система більше буде гальмувати. Ми перевірили це экспериментально, кинувши на робочий стіл багато файлів на 30 гігабайт.

Комп’ютер став працювати помітно повільніше коли ці файли були «в полі зору» особливо якщо включена індексація файлів і папок.

Для чого тоді потрібен робочий стіл?

Давайте проведемо аналогію з письмовим столом. Що ви на ньому робите?

робочий стіл

Зберігаєте відразу купу книжок? Ні, зберігаєте тільки те, що вам потрібно. Решта – на полицях.

Так і тут. На робочому столі можна тимчасово зберігати файли і папки з умовою, що ви з ними будете працювати найближчим часом.

Потім прибирати. На робочому столі можна проводити якісь маніпуляції з файлами і інші «роботи».

Щоб не зберігати файли і папки на робочому столі краще зберігати їх у відповідних директоріях, наприклад в «Мої документи», а на робочий стіл виводити тільки потрібні вам ярлики, якими ви часто користуєтеся.

Не варто забувати, що є меню «Пуск» в якому є всі програми. Не варто захаращувати робочий стіл – зберігайте тільки те, що дуже часто використовується.

На потужних комп’ютерах це може бути непомітно, а ось на тих, у кого конфігурація слабкіше – можливі проблеми. Впливає навіть розмір значків на швидкодію.

До речі, робочий стіл можна перенести з одного диска на інший, якщо ви хочете все-таки зберігати на ньому файли, щоб не засмічувати системний диск C.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо переоцінені моделі смартфонів, які стали популярні випадково

В минуле

Тільки не йдіть: як можна отримати кращий тариф у вашого мобільного оператора

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle