Hardnews

HUAWEI P40: стали відомі вражаючі можливості камери

Слідом за витоком першого знімка, зробленого на камеру HUAWEI P40, в мережу витекли і перші подробиці про модуль камери неанонсованого флагмана. Інсайдери не тільки розсекретили модель основного сенсора новинки, а й докладно розповіли про технології, завдяки яким апарат забезпечить своїм власникам високу якість мобільного зйомки.


За даними мережевих інформаторів, HUAWEI оснастить камеру новинки 52-мегапіксельним датчиком Sony IMX700 з лінійним розміром матриці 1 / 1,33 “і можливістю об’єднання 16 сусідніх пікселів в один« великий »для поліпшення світлочутливості модуля. Інсайдери також відзначають, що сенсор отримає фірмовий кольоровий фільтр RYYB, раніше використовувався в HUAWEI P30 Pro.

Крім того, повідомляється, що за рахунок підвищення роздільної здатності камери HUAWEI P40 отримає функцію 10-кратного зуму без втрати якості зображення при максимальному збільшенні. Презентація флагманського смартфона, за наявною інформацією, може відбутися вже 26 березня, але ця дата ще не була підтверджена виробником.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button