Hardnews

Шахраї дурять українців через «OLX Доставка»

OLX

В мережі з’являється все більше негативних відгуків, пов’язаних з спеціалізованою послугою сервісу OLX «OLX Доставка». Виявляється, шахраї використовують цю послугу, щоб обманом виманювати у користувачів гроші.


Найчастіше в даній ситуації використовуються дві стратегії – злочинці висилають повідомлення про акції на OLX, щоб виманити кошти, або під приводом оплати доставки товарів через «OLX Доставка» відправляють людей на сторонні сайти. Далі ситуація розвивається за єдиним сценарієм – коли користувач потрапляє на сторонній сайт, то там він нібито оформляє доставку. У фіналі цього заходу його попросять ввести особисті дані – номер карти, прізвище / ім’я одержувача, а потім відправляють йому код на телефон під приводом підтвердження операції. Але насправді таким чином шахраї отримують доступ до банківського аккаунту жертви і викрадають її гроші.

Судячи по збільшеній кількості повідомлень користувачів, які стали жертвами подібних шахрайських схем, послуга користується популярністю, а люди ще не звикли до цього виду обману. Представники OLX заявляють, що борються з «фейковий» сайтами, проте їх з’являється так багато, що немає можливості вчасно блокувати сторінки. Вони дають поради, як захистити себе від зазіхань шахраїв. По-перше, при бажанні скористатися послугою «OLX Доставка» ви повинні переконатися, що залишилися на сайті OLX, а не перейшли на сторонній ресурс. По-друге, не потрібно передавати особисті дані кому-небудь, а також підтверджувати коди в повідомленнях – так ви відкриваєте доступ до своїх рахунків шахраям.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерт розповів як знайти приховану камеру за допомогою смартфона

В минуле

Мошенники обманывают украинский через «OLX Доставка»

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle