Softnews

Експерт розповів, як потрапити в “чорний список” у телефонних шахраїв

Найпростіший спосіб позбутися від дзвінків шахраїв – не брати трубку з незнайомих номерів. Можна автоматично не брати такі дзвінки через налаштування смартфона, або використовувати визначник номера, який в разі шахрайського дзвінка з високою ймовірністю про це попередить, розповів GSMinfo старший фахівець з тестування ПО компанії Slaxico Томенко Павло.


“Такий спосіб, однак, загрожує тим, що ви можете пропустити дзвінок від важливого абонента, який не записаний у вашій телефонній “, – упереджує експерт.

Було б набагато справедливіше, якби шахраї самі вносили вас в “чорний список” і припиняли дзвонити. Однозначних способів добитися цього немає, але практика показує – якщо продемонструвати під час дзвінка свою обізнаність в тому, що вам телефонує злочинець, інтерес шахраїв слабшає і рано чи пізно сходить нанівець, пояснює він.

Шахраї шукають легких жертв , і поки у них це виходить. За 2020 рік українців провели телефонним аферистам в цілому на 2 мільярди гривень, що показує, як добре вміють “забовтувати” в ході розмови по телефону досвідчені шахраї, і наскільки низький рівень проникнення знань про фішинг в народні маси.

Якщо вам зателефонували і повідомили про дивний переказ або зняття коштів, необхідно відразу повісити трубку і зателефонувати банк. Потрібно повторити озвучену проблему співробітникові банку . У 99% випадків ви почуєте, що все в порядку“, – підсумував Томенко.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Android 12 з’явиться корисна функція для дешевих смартфонів

В минуле

Nokia випустить смартфон вартістю нижче 3 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle