Hardnews

Дізнавайтеся про методи підвищення заробітку для підприємців на курсі від досвідченого постачальника

Кожен успішний підприємець зацікавлений в тому, щоб розширювати свій ринок збуту та підвищувати рівень доходу. Якщо ви відносите себе саме до таких підприємців, пропонуємо вам звернути увагу на один з кращих та найбільш стабільних способів заробітку у 2021 році — публічні закупівлі Прозоро. А для того, щоб ваша робота із ними одразу була успішною та прибутковою, пропонуємо приєднатися до курсу «Секрети Prozorro для постачальників» від Кирила Попова — досвідченого постачальника з успішним 14-річним досвідом роботи у сфері державних закупівель, який за ці роки переміг у понад 1000 тендерах (70% від всіх закупівель, в яких він брав участь).


Детальніше про курс

Курс пройде з 25 січня по 4 лютого та буде складатися з чотирьох онлайн-семінарів та однієї додаткової онлайн-сесії, на якій розбиратимуться запитання та кейси учасників. Програма занять розроблена таким чином, щоб максимально швидко познайомити слухачів із «правилами гри» на ринку державних тендерів.

Зокрема будуть розглянуті наступні теми:

  1. Переваги публічних тендерів та вигоди, які вони дають бізнесу.
  2. Які є види державних організаторів, на основі чого вони приймають рішення та як працювати з кожним з них.
  3. Правила ефективного вивчення тендерної документації та підготовки тендерної пропозиції.
  4. Як аналізувати своїх конкурентів та розраховувати шанси на перемогу в тендері.
  5. Тактика успішної участі в аукціоні.
  6. Правила успішного оскарження та випадки, в яких варто одразу подавати скаргу на дії чи рішення замовника.
  7. Як працювати з договором про закупівлю.

Під час кожного семінару учасники матимуть змогу задавати свої питання. В ході курсу кожен слухач отримає домашнє завдання, виконуючи яке зможе закріпити нові знання на практиці. В кінці курсу всім буде виданий відповідний сертифікат від компанії B2G Consulting. Записатися на курс (https://smarttender.biz/novyny/view/naybilsh-populyarniy-kurs-dlya-postachalnikiv-vid-b2g-consulting-rozpochnetsya-za-tizhden/)

Кому варто записатися на курс

Курс «Секрети Prozorro для постачальників» варто відвідати кожному учаснику державних аукціонів або підприємцю, який лише планує почати працювати в системі Prozorro. Досвідчений спікер поділиться своїми інструментами багаторічної успішної участі в закупівлях, які ви зможете одразу почати застосовувати у своїй роботі в Prozorro.

Що таке публічні закупівлі

Публічні закупівлі — це процедура, під час якої державні замовники купують товари, послуги чи роботи у представників бізнесу. Велика кількість закупівель проводиться у форматі електронного тендеру, коли у відповідь на заявку покупця постачальники надсилають свої цінові пропозиції, і перемагає той, чия пропозиція буде найбільш вигідною. Долучайтеся до курсу за посиланням, щоб дізнатися більше про публічні закупівлі та вийти на новий рівень заробітку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерти розповіли про небезпеку при зарядці смартфона

В минуле

Чи варто встановлювати антивірус на Android?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle