Статті

6 звичних дій, які стали небезпечними в Інтернеті

Людство вже не уявляє своє життя без інтернету, а для деяких соціальні мережі стали другою домівкою. За багато років користування інтернетом багато хто звик довіряти певній поведінці в мережі. Але, не всі дії можуть виявитися безпечними, тому ми склали список того, що потрібно припинити робити в Інтернеті.


Вхід через соціальні мережі

Facebook

Facebook

Потрібно перестати входити в систему за допомогою кнопок Facebook і Google. Так, це дуже зручно, коли у вас «один ключ для всіх», але в підсумку це стає небезпечним для вашої конфіденційності. Компанії Google і Фейсбук використовують таргетовану рекламу, і якщо ви, наприклад, захочете зареєструватися в магазині дитячого одягу за допомогою кнопки входу Фейсбук, він буде знати, що у вас є діти або ви в очікуванні поповнення. Тоді готуйтеся до масованої атаки рекламою дитячих товарів.

E-MAIL це приватна інформація

Припиніть безконтрольно публікувати вашу особисту адресу електронної пошти. Не варто роздавати її. Для реєстрації на сайтах, які ви не плануєте активно використовувати, розгляньте можливість підписки за разовою електронною поштою.

Паролі мають бути з вами

Названо найгірші паролі в світі для захисту акаунтів

Не зберігайте паролі у вашому браузері. Багато браузерів запитують, чи хочете ви зберегти пароль після входу в систему. Виявляється, вбудовані в браузери менеджери паролів не зовсім безпечні, деякі з них зберігають ваш обліковий запис в простому текстовому форматі, і за допомогою зломщика можна отримати ці дані. Користуйтеся окремим менеджером паролів.

Угода з користувачем

Не ігноруйте умови використання сервісу. Існує ознаки, які дають зрозуміти, жати кнопку «згоден», чи ні. Шукайте узагальнені терміни, наприклад, «інформація» і «дані». Або скористайтеся допоміжними сайтами, наприклад, tosdr.org – там правила відомих служб написані зрозумілою мовою.

Будьте в безпеці

Не передавайте жодної важливої інформація на сайти без HTTPS. Головна особливість шифрування HTTPS в тому, що будь-яка інформація, якою сайт обмінюється з сервером, захищена і не може бути приховано зламана зловмисниками.

Печево не всім

Перестаньте дозволяти куки, не залишайте їх на відвідуваних сайтах. Куки практично не шифруються, і стають легкодоступними для чужих рук. Переводьте куки в так званий режим самознищення. Для цього можна скористатися стороннім розширенням для браузера, наприклад, Cookie AutoDelete. Також можна скористатися вбудованими в браузер програмами для очищення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названі п’ять помилок користувачів, через які повільно працює Wi-Fi

В минуле

Які смартфони Samsung отримають Android 11 з новою оболонкою

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle