Softnews

Українцям розповіли про те, як управляти смартфоном за допомогою жестів

управління жестами

Поступово ОС Android переходить на управління жестами. Якщо для вас це поєднання слів звучить як щось незрозуміле – витратьте на прочитання нашої статті кілька хвилин. Після цього ви будете знати, як управляти сучасним смартфоном за допомогою жестів. Про це українцям розповів розробник програмного забезпечення для Android Юрій Шарлай.


Як включити управління жестами

Якщо за умовчанням на вашому апараті воно відключено, ось, що вам потрібно зробити:

 1. Зайдіть в налаштування і перейдіть до пункту “Система”.
 2. У ньому знайдіть розділ “Жести”.
 3. Тут повинен бути параметр “Навігація в системі”. Після натискання по ньому у вікні виберіть “Навігація за допомогою жестів”.

управління жестами

Після цього ваш смартфон повинен перемкнутися зі стандартного трьохкнопкового управління на більш сучасну альтернативу. Якщо вона вам не до душі – повернутися до звичного варіанту ви можете в цьому ж меню.

Як працюють жести

Вибравши управління жестами, ви більше не зможете робити крок назад і повертатися додому натисканням навігаційної кнопки внизу екрану. Тепер доведеться робити це за допомогою певних жестів:

  • Щоб потрапити на головний екран, треба зробити свайп по центру екрану від низу до верху. Працює в будь-якому додатку;
  • Відкрити список запущених програм можна затримавши натискання після свайпа від низу до верху;
  • Є ще один корисний жест, який дуже схожий на попередній. З його допомогою ви можете швидко перемикатися між додатками. Методика така: робите свайп від низу до верху, утримуєте натискання і проводите вправо або вліво по горизонталі. Відразу після цього має відкритися попередній додаток;
  • Крок назад мовою жестів досить простий. Все, що потрібно зробити – провести пальцем від лівого або правого боку екрану.

Врахуйте, що описані вище жести актуальні виключно для смартфонів, що працюють під управлінням чистої версії Android. У пристроях, чия ОС основана на фірмовому інтерфейсі, вони можуть відрізнятися або зовсім бути відсутні.

Тепер ви знаєте, як включити управління жестами і як ними користуватися на Андроїд-смартфонах.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Гру про управління бомбардувальником роздабть безкоштовно

В минуле

Як раніше не буде: Київстар змінив умови використання інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle