Softnews

Розкрито основні правила прискорення ПК на Windows

Windows 10

Для прискорення роботи комп’ютера потрібно видалити зайві програми і змінити параметри запуску системи. Про це повідомляється в матеріалі на сайті видання Business Insider.


За словами авторів, часто комп’ютери під управлінням Windows гальмують через велику кількість непотрібних додатків і неправильні налаштування. В першу чергу фахівці рекомендували скоротити список програм, які відкриваються разом з запуском системи. Для цього потрібно відкрити «Диспетчер завдань» і зупинити автозагрузку деяких додатків у відповідному розділі. Далі автори порадили видалити всі програми, які користувач запускає час від часу, і провести повноцінне сканування ПК на предмет знаходження вірусів.

Велике значення має візуальне оформлення системи. У зв’язку з цим журналісти рекомендували зайти в розширені налаштування Windows і відключити більшу частину спецефектів. Також для прискорення комп’ютера радять відключити ефект прозорості вікон, даний параметр знаходиться в розділі “Персоналізація” основних налаштувань системи. Одним з правил збільшення продуктивності ПК назвали звичку регулярно оновлювати комп’ютер до актуальних версій Windows, які містять в собі виправлення помилок.

Windows 10

Журналісти відзначили, що за замовчуванням багато комп’ютерів знаходяться в режимі збалансованої роботи – це необхідно для збереження заряду акумулятора пристрою. Якщо даний параметр неактуальний, його можна відключити в розділі «Параметри електроживлення» налаштувань Windows, вибравши пункт «Висока продуктивність».

На закінчення автори рекомендували зробити апгрейд комп’ютера. В першу чергу журналісти порадили розширити обсяг оперативної пам’яті і встановити SSD-накопичувач замість менш швидкого жорсткого диска.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користуватися публічними мережами Wi-Fi небезпечно – американські експерти попереджають

В минуле

Названо кращі смартфони, які суттєво подешевшали за цей рік

В майбутнє

Також буде цікаво