Softnews

Розсекречена нова версія Windows: вона схожа на інтернет-сайт

Windows 10

Спрощена версія операційної системи Windows 10 буде адаптована під роботу на слабких ПК і отримає оновлений дизайн. Про це повідомляє видання The Verge, в розпорядженні якого опинилася розсекречена копія ОС.


Windows 10X, яку отримали журналісти, адаптована для роботи на малопродуктивних комп’ютерах з одним екраном. Основною візуальною відмінністю операційної системи є розташування меню «Пуск» по центру робочого столу. Також в його нижній частині знаходиться часто використовувані і закріплені додатки.

ОС має спрощений дизайн: «Система більше схожа на портал в інтернеті, ніж портал в бібліотеці додатків Windows». Замість звичних користувачеві іконок з’явився центр дій, через який можна отримувати повідомлення, використовувати швидкі налаштування, підключати додаткові вікна і екрани, налаштовувати підключення до мережі, керувати відтворенням мультимедіа.

Windows 10X дозволяє вільно перетягувати додатки, в тому числі розташувати вікна двох програм поруч на робочому столі. При цьому змінити розмір вікон неможливо. Через вбудовану програму «Провідник» можна отримати доступ до хмарного сховища, однак відсутня можливість роботи з локальними файлами.

Журналісти уточнили, що Windows 10X дуже нагадує ChromeOS – операційну систему для ноутбуків від Google . ОС можна вільно завантажити на комп’ютер, вона буде встановлена на деяких нових ноутбуках, які в найближчому часі з’являться в продажу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Популярна зарядка для iPhone виявилась небезпечною

В минуле

Названі найпопулярніші бездротові навушники в світі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle