Softnews

В Windows 10 знайшли “режим бога”: як його увімкнути

Обговорення

Так званий режим бога, або God Mode – це особлива папка, в якій зібрані всі системні настройки. Відзначимо, що такий режим є не тільки в Windows 10, але і в інших версіях операційної системи. Викликати його можна одним і тим же способом, тому інструкція застосовна і для більш ранніх версій ОС.


До слова, термін God Mode використовується не тільки в Windows. У комп’ютерних іграх персонаж теж може перейти в режим бога, але тільки там це має дещо інший характер. Як правило, в такому режимі персонаж гравця стає невразливим. Це дозволяє пройти складну ділянку гри або просто спокійно вивчити рівень, не відволікаючись на супротивників. Режим бога використовується розробниками для тестування, а також простими гравцями. В останньому випадку це вважається «чітом», тобто шахрайством.

Як активувати режим бога

Найпростіший спосіб активувати режим бога – створити папку з особливою назвою. Натисніть праву кнопку миші і в контекстному меню виберіть «Створити», потім «Папку». Пропишіть будь-яку назву і поставте крапку, далі вставте код: {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}. Після цього натисніть Enter. Ви побачите, що значок папки змінився. Тепер можна два рази клікнути на щойно створеній папці, щоб відкрити список налаштувань. Всі вони представлені в структурованому вигляді.

Зверніть увагу, що ім’я папки не відображається. Перейменувати її теж неможливо. Справа в тому, що в одному з квітневих оновлень 2017 року було помилка, яка «зламала» відображення імені папки. Дрібна, але прикра помилка досі не виправлена, в нашому випадку вона проявилася на версії 2004. Якщо ж у вас стара версія операційної системи, то ім’я має відображатися нормально.

Як додати режим бога в панель управління

Якщо зайва іконка на робочому столі вам ні до чого, та ще з огляду на те, що навіть назва її не відображається, краще розмітити папку в панелі управління. Її завжди можна швидко викликати при необхідності.

Для цього нам потрібно буде внести зміни до реєстру Windows. Вручну робити нічого не доведеться: просто скачайте вже готовий файл з сайту AskVG.com.

Розпакуйте два файли з розширенням reg. Файл Add Windows 7 God Mode додасть відповідний пункт в панель управління, а файл Uninstall – прибере. Незважаючи на те що в назві вказана Windows 7, на «десятці» все теж буде працювати.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розкрито переваги найдорожчого iPhone

В минуле

Розкрито перший смартфон з Android 11

В майбутнє

Також буде цікаво