Hardnews

Apple почала тестувати свій перший гнучкий iPhone

гнучкий iPhone

Видання Bloomberg підтвердило чутки про те, що американська компанія Apple почала тестувати свій перший iPhone із гнучким дисплеєм.


Про це повідомив журналіст видання Марк Гурман, який раніше вже публікував перевірені інсайдерські дані про пристрої Apple. Згідно з його даними, гнучкий iPhone буде конкурувати зі смартфонами південнокорейського гіганта Samsung, а саме Galaxy Z Fold і Galaxy Z Flip. За словами автора матеріалу, фахівці Apple вже протягом декількох місяців тестують зразки з різними типами дисплеїв.

Ранні витоки повідомляли про те, що Apple може розглядати варіанти з матрицями OLED і MicroLED. Інші джерела відзначали, що на даний момент прототип смартфона Apple зі складним екраном знаходиться на початковій стадії розробки і є ймовірність, що компанія не стане його виробляти.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Фотоможливості Samsung Galaxy S21 Ultra порівняли з минулорічним флагманом

В минуле

Чому телефон “поза зоною досяжності”, хоча показує поділки мережі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle