Hardnews

Урізаний флагман: Samsung випустив перший смартфон без зарядки в комплекті

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung випустила новий флагманський смартфон без зарядника в комплекті. Запис презентації, на якій відбувся реліз, доступний на YouTube -каналів компанії.


В ході заходу Galaxy Unpacked представники корпорації оголосили, що апарати серії Galaxy S21 будуть поставлятися на ринок без зарядного адаптера в комплекті. Це рішення пояснили турботою про екологію. Таким чином, крім безпосередньо самого смартфона комплект нових флагманів буде складатися з зарядного дроту і документації.

Чутки про те, що корейська компанія відмовиться від безкоштовного адаптера, з’явилися в кінці минулого року. Тоді журналісти звернули увагу, що в соціальних мережах Samsung зникли висміючі Apple пости. Зокрема, в них йшлося про те, що користувачі смартфонів Galaxy завжди матимуть в комплекті девайсів все найнеобхідніше.

В кінці 2020 року Xiaomi слідом за Apple випустила флагманський смартфон без комплектного зарядника. Однак після презентації Mi 11 компанія оголосила про акцію, в рамках якої перші покупці флагмана змогли отримати адаптер безкоштовно.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Недорогий смартфон Xiaomi ставить рекорд продажів

В минуле

Команда в один рядок може пошкодити жорсткі диски на комп’ютері з Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle