Softnews

Такого ще не було: найбільше оновлення Windows 10 з часів релізу

Windows 10

У мережі з’явилася інформація, згідно з якою вже в другій половині 2021 року на нас чекає вихід найбільшого оновлення Windows 10 з часів релізу операційної системи. Мова йде про так званий апдейте під кодовим ім’ям Sun Valley.


Головним нововведенням, яке принесе оновлення, стане свіжий користувальницький інтерфейс Windows 10, повідомляє Windows Central. Мало того, що всі вікна нарешті будуть заокруглені, користувачі також отримають можливість більш тонко налаштовувати зовнішній вигляд системи.

Оновлений «Центр повідомлень»

Оновлений «Центр повідомлень»

Так, наприклад, Microsoft дозволить вибирати, як саме буде виглядати меню «Пуск» в Windows 10: в традиційному стилі або оновленому, схожому з таким в Windows 10X. При цьому багато елементів операційної системи будуть перенесені з «Панелі задач» в «Центр повідомлень», який також буде осучаснений.

На даний момент все ще немає абсолютно точної інформації, коли саме варто чекати великого апдейту. Але якщо вірити даним інсайдерів, реліз може відбутися в рамках Windows 10 October 2021 Update (21H2) в жовтні цього року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо три найцікавіші смартфони, які виходять вже в січні

В минуле

Не вгледіли: Samsung Galaxy S21 Ultra повністю розсекретили до анонсу

В майбутнє

Також буде цікаво