Softnews

Понад мільярд смартфонів опинилися під загрозою взлому

Обговорення
iPhone Android

У популярних Android-пристроях знайшли критичну уразливість. Про це повідомляє видання Ars Technica з посиланням на дослідження агентства Check Point.


Фахівці з кібербезпеки виявили понад 400 вразливостей в процесорах Snapdragon компанії Qualcomm . За оцінкою агентства, під загрозою злому виявилися всі апарати, що працюють на чіпах сімейства Snapdragon – 40 відсотків девайсів від загального числа Android-смартфонів, або понад мільярд пристроїв. Зокрема, в США процесори Snapdragon зустрічаються в 90 відсотках апаратів під управлінням Android.

Критична вразливість може використовуватися хакерами, в момент коли користувач завантажує в інтернет відео або інший контент. Зловмисники можуть відстежувати місце розташування пристрою, записувати звук в режимі реального часу, завантажувати фото і відео. Також через пролом в системі можна віддалено вмикати і вимикати девайси.

Команда Check Point заявила, що поставила до відома компанію Qualcomm, а та, в свою чергу, випустила виправляюче помилки оновлення. Однак журналісти дізналися, що закриваючі пролом в системі безпеки патчі на даний момент не виявилися в числі пріоритетних оновлень для Android. Представник Google не зміг назвати точний термін розгортання оновлень.

У заяві Qualcomm йдеться, що компанія вивчила звіт Check Point і провела старанну роботу по усуненню проблем. Представники виробника чіпів заявили, що не мають інформації про те, що ряд вразливостей використовувався для злому смартфонів. Qualcomm також рекомендувала користувачам завантажувати додатки тільки з надійних джерел, таких як Google Play.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Instagram продавав персональні дані своїх користувачів

В минуле

Чому слід вимикати геолокацію на вашому смартфоні

В майбутнє

Також буде цікаво