Softnews

Нафтогаз тепер буде працювати з “хмари”

нафтогаз

Нафтогаз розпочав впровадження хмарного комплексу програм Microsoft 365 для співробітників Групи. У НАК «Нафтогаз України», Naftogaz Digital Technologies вже впроваджений комплекс програм Microsoft 365 для всіх співробітників. У планах — розширення на всю Групу.


Головна мета інтеграції — забезпечення співробітників сучасними робочими місцями для підвищення ефективності персоналу та автоматизації взаємодії підрозділів.

Microsoft 365 — інтегрована хмарна платформа, що об’єднує кращі в галузі програми для продуктивної роботи, наприклад Microsoft Teams, Word, Excel і PowerPoint, розумні хмарні служби та функції кіберзахисту світового рівня.

Станом на грудень 2020 року всі співробітники НАК «Нафтогаз України» активно застосовують хмарні інструменти для роботи. Першим етапом трансформації процесів став перехід у хмару і, разом з тим, обмін та доступ до документів з віддалених робочих місць. Другий етап розпочався із запуску сервісу для внутрішньої комунікації Microsoft Teams, який «оцифровує» корпоративну структуру компанії, ділить колективи на робочі команди та надає простір для колективного спілкування, разом з інструментами для відеозв’язку і планування.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Рейтинг кращих смартфонів до 7000 гривень з Full HD дисплеєм

В минуле

«Приватбанк» об’єднується з Viber для спрощення процесу покупки товарів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle