Softnews

Популярна можливість в Приват24 виявилась проблемною для деяких користувачів

Користувачі соціальної мережі Facebook обговорили проблеми, які можуть виникнути при спробі змінити постачальника газу через додаток «Приватбанку» «Приват24». Подібні труднощі можуть виникнути у людей, в чиїх будинках і квартирах прописані кілька власників.


Дане обговорення почала Людмила Шевчишина, користувач соціально мережі, яка попросила допомоги у інших учасників бесіди. У неї в житті виникла проблемна ситуація – їй потрібно змінити постачальника газу, проте власниками житла є кілька осіб. Вона побоюється, що через «Приват24» цю операцію провести не вдасться, так як у неї немає на руках згоди на зміну від всіх власників, через що банк може не прийняти заяву. Тому вона вирішила уточнити у інших користувачів – чи варто їй збирати згоди, як це потрібно зробити і чи пройде заява в банку.

У відповідь «мешканці соцмережі» засумнівалися, що одна лише заява від Людмили стане вирішальною для банку, тому співробітники «ПриватБанку» ніяк допомогти не зможуть. У цій ситуації користувач повинен зв’язуватися безпосередньо з постачальником і уточнювати, чи достатньо буде мати заявку від одного члена сім’ї. Так як розмова велася в соціальній мережі, представники фінансової установи не могли допомогти в коментарях. Однак ситуація вкрай цікава, адже зараз багато людей змінюють постачальника газу, а співвласники квартир роз’їхалися по Європі. Користувачі залишили безліч коментарів під постом, але ясність все ж внесено не було.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нова пошта безкоштовно доставляє сім-карти нового мобільного оператора прямо до дому

В минуле

Нові iPhone виявилися небезпечні для людей з хворим серцем

В майбутнє

Також буде цікаво