Новини

Lenovo Z6 Pro виявився напрочуд успішним камерафоном

Обговорення
Lenovo Z6 Pro

Кілька днів тому фахівці DxOMark опублікували повідомлення , в якому говорилося, що вони готують огляд якогось смартфона, виробник якого раніше в їх тестах не брав участь.


Велика частина користувачів передбачала, що це Sony Xperia 1, Oppo Reno 10x Zoom або Redmi K20 Pro. Однак виявилося, що це актуальний флагман Lenovo – Z6 Pro.

Нагадаємо, це апарат з SoC Snapdragon 855, 12 ГБ ОЗУ у топовій версії і квадрокамерою з головним датчиком розширенням 48 Мп. За базову версію смартфона просять 430 доларів.

post image
Lenovo Z6 Pro приклад фото

Актуальні 48-мегапіксельні датчики, ймовірно, вкрай складно зіпсувати, так що умовно будь-який смартфон з такою камерою буде знімати дуже непогано.

Lenovo Z6 Pro отримав дуже високий бал за фотоможливості – 103. При цьому за відео йому поставили всього 79 балів, а «сумарний» бал – 95. Якщо говорити про остаточну оцінкою, Z6 Pro виявляється трохи краще iPhone 8 Plus і трохи гірше, ніж OnePlus 6.

Якщо ж говорити саме про фотоможливості, що для більшості більш актуально, то флагман Lenovo обійшов Asus ZenFone 6, OnePlus 6T і виступив на рівні Google Pixel 3, а це багато чого варте.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Топ смартфонів, які дешевшають найповільніше

В минуле

Oukitel Y4800: майже топові компоненти за менше ніж $200

В майбутнє

Також буде цікаво