Статті

Українці масово переходять на великі смартфони. Чому так?

Дивно, як можуть змінюватися переваги людей з плином часу. Якщо ще два-три роки тому більшість українських користувачів робили ставку на компактні смартфони, відкидаючи фаблет як явище, то тепер ситуація розгорнулася на 180 градусів. Сьогодні майже половину від загальної частки проданих смартфонів в Україні складають апарати з екранами більше 5,6 дюйма, і їх продажі постійно зростають, ризикуючи витіснити більш компактні гаджети.


На думку експертів, основною причиною зростання популярності смартфонів з великими екранами став доступний 4G-зв’язок. Користувачі відчувають, що можуть не тільки грати, читати і слухати музику, а й споживати більше вимогливий до ресурсів контент, наприклад, відео. Почавши з YouTube і соціальних мереж, багато українців переключилися на потокові сервіси і тепер дивляться фільми і серіали прямо на своїх смартфонах. А робити це, зі зрозумілих причин, зручніше саме на великому екрані.

[image lightbox=”1″ caption=”Honor 8X”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Honor-8X.jpg[/image]

Чому варто купити фаблет

Але великі смартфони добрі не тільки для перегляду відео, а й для онлайн-шопінгу. Завдяки якісним дисплеям з великою діагоналлю користувачам стало простіше розглядати товари в інтернет-магазинах і тут же замовляти їх. А завдяки вбудованим системам безпечної оплати на кшталт Apple Pay і Google Pay оплачувати покупки стало як ніколи просто і безпечно. В результаті онлайн-шопінг поступово переходить з комп’ютерів на мобільні пристрої.

У зв’язку з цим було б доречно назвати моделі смартфонів, які користуються у українців найбільшою популярністю. За даними експертів, в першому півріччі 2019 року покупці з України віддавали перевагу таким апаратам, як Honor 8X, Honor 10 Lite, Galaxy A7 і iPhone XR. Всі вони, крім останнього, коштують досить недорого і до того ж пропонують збалансоване поєднання технічних характеристик укупі з екраном під 6 дюймів.

Back to top button