Статті

Як сервісні центри наживаються на українських власниках смартфонів

ремонт смартфону

Коли смартфон ламається, багато хто відразу йде в сервісний центр, сподіваючись, що там повернуть пристрій до життя. Однак, не всі з них сумлінно виконують свою роботу. Найчастіше такі заклади намагаються нажитися на клієнтах різними способами. Про те, як сервісні центри наживаються на українських власниках смартфонів, читайне в нашій статті.


Заміна деталей

Напевно, самий популярний спосіб махінації. Припустимо, у вас зламався екран, і ви віддаєте гаджет на заміну матриці. У сервісному центрі вам її змінюють, а попутно відкручують якусь деталь і змінюють її на аналог з Китаю. Радісний клієнт отримує свій смартфон з працюючим екраном, але при цьому не підозрює, що він позбувся фірмової деталі, оскільки перевірити це самостійно не можна.

Установка неякісних елементів

ремонт смартфонуЩе одна хитрість, на яку часто йдуть працівники сервісних центрів. Уявімо, що у вас зламався динамік. Вам його змінюють, але на його місце ставлять не новенький аналог, а вже користований, який доживає свої останні дні. За підсумком через деякий час він знову ламається і вам знову доводиться звертатися в цей же сервісний центр і віддавати кровно зароблені гроші.

Передоплата за діагностику

Якщо ви не знаєте, в чому полягає поломка смартфона, то з ймовірністю майже сто відсотків при зверненні в центр вам скажуть, що спочатку знадобиться провести діагностику апарату. А для цього доведеться внести передоплату. Фішка в тому, що іноді співробітники не можуть знайти причину поломки, а гроші за передоплатою не повертаються. Не важко здогадатися, що багато хто навіть не торкнеться вашого пристрою.

Нав’язування додаткових послуг

Схема стара як світ. Наприклад, ви поміняли якусь деталь смартфона. Не сумнівайтеся, що співробітники почнуть заливати вам про інші дрібні несправності, над якими обов’язково потрібно попрацювати: почистити динаміки, замінити конденсатори або шлейфи і т.д.

Телефон не можна полагодити

Найчастіше клієнту в сервісному центрі кажуть, що гаджет не піддається ремонту і пропонують продати його цьому ж закладу задешево. Наївна людина ведеться, після чого в сервісному центрі його швиденько ремонтують і продають з величезною націнкою.

На завершення статті хочемо сказати, що не всі сервісні центри обманюють своїх клієнтів. Тому при виборі центру, намагайтеся орієнтуватися на відгуки знайомих, у яких після звернення до нього зі смартфоном не було ніяких бід.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нову пошту звинуватили у прихованій комісії за перекази

В минуле

Українцям назвали спосіб позбутися від рекламних дзвінків

В майбутнє

Також буде цікаво